Slovanským domem znělo „Slibuji“

Imatrikulační slib studentů fakulty tělesné kultury.
Fotogalerie: Martin Višňa
pondělí 21. září 2015, 17:02 - Text: Martin Višňa

Dvě stovky úspěšných absolventů přijímacího řízení dnes ve Slovanském domě složily před vedením fakulty tělesné kultury a garanty studijních oborů svůj imatrikulační slib a staly se členy akademické obce fakulty.

Závazek vynaložení maximálního úsilí k dosažení vysokého stupně odborných znalostí a schopností za své kolegy přečetla Denisa Kubienová. „Bylo to mé první vystoupení před veřejností, navíc před samotným děkanem, to člověka vyvede z klidu. Teď už ale ze mě nervozita spadla,“ uvedla prvačka z Bohumína.

Ze studijní nabídky si zvolila kombinaci tělesné výchovy a ruské filologie. „Sportuji odmala, osm let jsem tancovala, hlavně modern dance a jazz. Rekreačně pak dělám všechno možné. A ruštinu jsem zase studovala na gymnáziu,“ objasnila volbu oboru Kubienová.

Imatrikulační slib dnes složili studenti prezenční formy studia, posluchači kombinované formy budou do řad akademické obce fakulty tělesné kultury slavnostně přijati v pátek 2. října.


Komentáře

Žádné komentáře

Pro vkládání komentářů je nutné se přihlásit/zaregistrovat.

Komentáře nevyjadřují stanovisko redakce ani vydavatele. Redakce diskusi nemoderuje, ale vyhrazuje si právo nevhodné komentáře smazat, případně zrušit registraci.